Náš pravidelný newsletter vám jednou měsíčně do emailové schránky doručí výběr toho nejzajímavějšího ze světa dřevostaveb.

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky od nás dostanete v přehledné a stručné formě.

Už nebudete muset číst celý internet, abyste věděli, co se děje.

vítěz 01/2020
1774 hlasů

Kliknutím na tlačítko
'To se mi líbí' můžete pro dům hlasovat.
»«
HLASUJTE
Tento dům postavila firma
MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.
KONTAKTOVAT

Chci víc informací ke stavbě VERITAS


Potvrdit

VERITAS

Dům VERITAS představuje elegantní řešení čtyřpokojového domu se vstupem z čelní strany. Opravdové srdce domu je tvořeno velkorysým obývacím pokojem s kuchyní a místem pro stolování. Velké pokoje poskytují svým obyvatelům dostatek prostoru a zároveň potřebné soukromí. Nesporná výhoda domu VERITAS spočívá také v částečně zastřešené terase lákající k odpočinku a grilování s přáteli. Díky originální dispozici nejsou v domě téměř žádné chodby. Výstavba domu byla opravdu rychlá, začali jsme v lednu 2019 a na konci dubna se noví majitelé stěhovali do hotového, zařízeného domu.


Tento dům postavila firma, která je členem Asociace dodavatelů montovaných domů. Základním úkolem této asociace je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality.Přečtěte si recenze a zkušenosti s firmou MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY, která postavila tento dům.

Další domy v galerii:


SLEDUJTE, CO JE NOVÉHO
NEWSLETTER