Náš pravidelný newsletter vám jednou měsíčně do emailové schránky doručí výběr toho nejzajímavějšího ze světa dřevostaveb.

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky od nás dostanete v přehledné a stručné formě.

Už nebudete muset číst celý internet, abyste věděli, co se děje.

vítěz 04/2019
1155 hlasů

Kliknutím na tlačítko
'To se mi líbí' můžete pro dům hlasovat.
»«
HLASUJTE
Tento dům postavila firma
MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.
KONTAKTOVAT

Chci víc informací ke stavbě DŮM VE STÍNADLECH


Potvrdit

DŮM VE STÍNADLECH

Kdo by neznal hochy z Rychlých šípů. Asi každý malý kluk dlouho do noci hltal stránky téměř posvátných knížek. V Kuřimi je celá čtvrť protkána ulicemi pojmenovaných po Foglarových hrdinech a na konci jedné takové ulice jsme loni postavili dřevostavbu pro výjimečné klienty, kteří stejně jako pan Foglar rozdávají radost celým generacím. Dům s obdélníkovým půdorysem (8,9 x 12,7 m) a dispozicí 4+kk je navržen ze stavebního systému DNK jako difuzně otevřená dřevostavba se sedlovou střechou a zastřešenou terasou. Velký důraz byl kladen na tepelně izolační vlastnosti domu a použité materiály.


Tento dům postavila firma, která je členem Asociace dodavatelů montovaných domů. Základním úkolem této asociace je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality.Přečtěte si recenze a zkušenosti s firmou MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY, která postavila tento dům.

Další domy v galerii:


SLEDUJTE, CO JE NOVÉHO
NEWSLETTER