Náš pravidelný newsletter vám jednou měsíčně do emailové schránky doručí výběr toho nejzajímavějšího ze světa dřevostaveb.

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky od nás dostanete v přehledné a stručné formě.

Už nebudete muset číst celý internet, abyste věděli, co se děje.

vítěz 02/2021
1923 hlasů

Kliknutím na tlačítko
'To se mi líbí' můžete pro dům hlasovat.
»«
HLASUJTE
Tento dům postavila firma
MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.
KONTAKTOVAT

Chci víc informací ke stavbě Dům v lomu


Potvrdit

Dům v lomu

Mít svůj vlastní malý kamenolom je jedním z mých nesplnitelných klukovských snů. Ale možná, že jsou mezi námi páni kluci, kterým se splnil, protože tento dům jsme postavili ve starém lomu v malé vesničce Březsko na Prostějovsku. Je to jednoduchý ale vysoce fukční domek sloužící jako chalupa. Nebýt zastřešeného stání pro auto, tak by to byl zcela určitě nejmenší dům, jaký jsme kdy stavěli. To ale nic neubírá na kráse místa, do kterého je dům citlivě zasazen. Na jaře tu voní kvetoucí keře, bzučí včely a z vrcholu lomu je úchvatný výhled do krajiny pod Vámi. Je to místo, kde se zastavil čas...


Tento dům postavila firma, která je členem Asociace dodavatelů montovaných domů. Základním úkolem této asociace je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality.Přečtěte si recenze a zkušenosti s firmou MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY, která postavila tento dům.

Další domy v galerii:


SLEDUJTE, CO JE NOVÉHO
NEWSLETTER