Náš pravidelný newsletter vám jednou měsíčně do emailové schránky doručí výběr toho nejzajímavějšího ze světa dřevostaveb.

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky od nás dostanete v přehledné a stručné formě.

Už nebudete muset číst celý internet, abyste věděli, co se děje.

vítěz 05/2021
1841 hlasů

Kliknutím na tlačítko
'To se mi líbí' můžete pro dům hlasovat.
»«
HLASUJTE
Tento dům postavila firma
MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.
KONTAKTOVAT

Chci víc informací ke stavbě Dům ve tvaru T


Potvrdit

Dům ve tvaru T

Dům ve tvaru T navržený v difuzně otevřeném stavebním systému DNK jsme stavěli na podzim 2019 v Havlíčkově Brodě pro mladé manžele. Levé křídlo zaujímá kuchyňský kout s jídelním stolem a prostorný obývací pokoj s posuvnými dveřmi na terasu, pravé křídlo je vyčleněno pro praktickou dvougaráž spojenou s domem vnitřní dveřmi, a střední trakt je využíván pro soukromí obyvatel domu a nezbytné technické a sociální zázemí. Dům je navržen jako bezbariérový a je vybaven větráním s rekuperací, podlahovým vytápěním, předokenním žaluziemi a inteligentním řízením. Časem přibyde i FVE na střeše.


Tento dům postavila firma, která je členem Asociace dodavatelů montovaných domů. Základním úkolem této asociace je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality.Přečtěte si recenze a zkušenosti s firmou MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY, která postavila tento dům.

Další domy v galerii:


SLEDUJTE, CO JE NOVÉHO
NEWSLETTER