Náš pravidelný newsletter vám jednou měsíčně do emailové schránky doručí výběr toho nejzajímavějšího ze světa dřevostaveb.

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky od nás dostanete v přehledné a stručné formě.

Už nebudete muset číst celý internet, abyste věděli, co se děje.

Přidání nové dřevostavby

1) Nahrajte fotografii domu v maximální kvalitě, kterou máte. Nejlépe záběr celého domu.Požadované parametry fotky:
 • formát JPG
 • maximální šířka 1500 pixelů
 • maximální velikost 2 MB

2) Uveďte název domu, který jej odliší od ostatních dřevostaveb. Maximální délka je 100 znaků.3) Vložte popis domu. Napište nám více informací o vaší dřevostavbě – kde stojí, kdo v ní bydlí, čím je specifická, z čeho je postavena nebo jestli se k její stavbě váže nějaká zajímavost. Maximální délka je 500 znaků.4) Zadejte město, ve kterém, nebo poblíž kterého dřevostavba stojí.5) Uveďte, kdo dům stavěl. Dřevostavby mohou nahrávat pouze stavební firmy či svépomocní stavitelé.

a) Vyberte ze seznamu svou firmu


» Doporučujeme:
Zkontrolujte, jestli jsou údaje v Databázi dřevostavitelů aktuální. Záznam můžete upravit zde.

» Vaše firma v Databázi není?
Pošlete nám Vaše základní údaje na firmy@drevostavitel.cz.

b) Jedná-li se o stavbu svépomocí, uveďte prosím svůj kontakt:

Vaše jméno:

Váš e-mail:


6) Prozraďte nám něco víc o tomto domě (nepovinné)
Čím více toho vyplníte, tím lépe se v Galerii dům zobrazí.


7) Napište prosím slovem, kolik je součet 7 + 3.
Chráníme tak systém před zákeřnými roboty :)


8) Nahrajte svou dřevostavbu do galerie 100 dřevostaveb. Potvrzovací email bude odeslán na kontaktní emailovou adresu uvedenou v databázi nebo na email samostavitele.

Pravidla galerie

 1. Pořadí dřevostaveb v galerii je určeno podle množství hlasů, které lidé domu přidělí prostřednictvím sociální sítě Facebook. Platí počet hlasů, který je uveden u záznamu konkrétní dřevostavby na stránkách 100dřevostaveb.cz.
 2. Hlasovat může každý člověk s aktivním účtem na sociální síti Facebook.
 3. Dřevostavby mohou do galerie nahrávat pouze stavební firmy, které mají záznam v Databázi dřevostavitelů, nebo svépomocní stavitelé. Vaše firma v Databázi není? Pošlete nám základní údaje na firmy@drevostavitel.cz
 4. Každá firma může nahrát maximálně deset dřevostaveb. Ke každému domu jednu fotografii – celek stavby bez firemních log, vodotisků či dalších grafických úprav, koláží apod.
 5. Nahráním fotografie potvrzujete, že vlastníte autorská práva k fotografii.
 6. Nahráním fotografie udělujete právo provozovateli 100 dřevostaveb fotografii dále používat k marketingovým účelům. Fotografie dřevostaveb mohou být sdíleny na facebooku a portálu www.drevostavitel.cz.
 7. Podvodné hlasování či porušení pravidel galerie 100 dřevostaveb vede k automatickému smazání všech záznamů dané firmy z galerie.
 8. Galerie je určena pro české a slovenské poblikum. V případě, že podíl hlasů od uživatelů s Facebookovým profilem mimo ČR a SR přesáhne 50%, dům je z galerie automaticky vyřazen.

Nejčastější otázky

 • Proč mohu vložit jen jednu fotografii?
  Jistě, váš dům má mnoho promyšlených detailů, které nelze zachytit jednou fotografií, ale o tom, jestli se dům libí nebo ne, ve většině případů rozhoduje první dojem, tak proto jedna fotka. Pokud chcete fotografií nahrát víc, můžete je nahrát do svého firemního profilu v Databázi dřevostavitelů – tam je prostor neomezený.
 • Proč musí být naše firma zapsaná v Databázi?
  Pro ověření toho, že domy k vaší firmě zadáváte jen vy, ne někdo jiný. Druhým důvodem je, aby zájemci rychle našli všechny základní informace o vaší firmě – kontakt na vás, webové stránky, vaše sídlo a vše ostatní, co potřebují vědět k výběru firmy pro stavbu jejich budoucí dřevostavby. Je ještě něco dalšího, co by měli vědět? Napište jim to do svého záznamu v Databázi dřevostavitelů.
 • Proč smí domy nahrávat pouze firmy nebo svépomocní stavitelé?
  V galerii nechceme jen ukazovat pěkné fotky domů, ale současně chceme spojit zájemce o dřevostavby s firmami, které dřevostavby staví. Pokud jste architektem nebo projektantem domu, domluvte se s realizační firmou a informaci o tom, kdo dům navrhoval, napište do popisu domu.


SLEDUJTE, CO JE NOVÉHO
NEWSLETTER