Náš pravidelný newsletter vám jednou měsíčně do emailové schránky doručí výběr toho nejzajímavějšího ze světa dřevostaveb.

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky od nás dostanete v přehledné a stručné formě.

Už nebudete muset číst celý internet, abyste věděli, co se děje.


Každý rok se v České republice postaví několik tisíc dřevostaveb, nikdo však nedokáže říct, jak vypadá nejoblíbenější česká dřevostavba. Přitom většina budoucích stavitelů přichází za stavebními firmami s obrázkem a větou “Postavte nám domek, jako je tento.

Jak tento domek vypadá?


Pomozte nám najít 100 dřevostaveb, které se vám nejvíce líbí.


Na těchto stránkách najdete galerii dřevostaveb, které postavily české firmy a o tom, jestli se líbí, hlasujete vy.
Zde nerozhoduje odborná porota podle nepřehledných kritérií. Porotcem je každý návštěvník webu 100drevostaveb.cz a jediným kritériem je, jestli se vám dům líbí nebo ne.


Pravidla pro vstup do síně slávy

Do síně slávy je zařazena každý měsíc ta dřevostavba, která stráví v uplynulém měsíci největší počet dnů na prvním místě. Tato dřevostavba je pak celý další měsíc prezentována jako Dům měsíce na portálu www.drevostavitel.cz. Firma, která realizaci postavila obdrží certifikát Dům měsíce v galerii 100 dřevostaveb.


Prohlížejte si dřevostavby a HLASUJTE.
Nemusíte se nikam registrovat. Stačí mít účet na Facebooku a kliknout Like u dřevostaveb, které se vám líbí.
Nahrávejte fotky nových dřevostaveb.
Jste-li firma nebo svépomocný stavitel, nahrajte ZDARMA nejlepší fotografie vašich realizovaných dřevostaveb a sledujte, jak se líbí.

Provozovatelem stránek je NETION, s.r.o., Křižíkova 70, 612 00 Brno. Případné dotazy nám pište na adresu info@100drevostaveb.cz.

Pravidla ochrany osobních údajů pro tento web naleznete zde.


SLEDUJTE, CO JE NOVÉHO
NEWSLETTER