Náš pravidelný newsletter vám jednou měsíčně do emailové schránky doručí výběr toho nejzajímavějšího ze světa dřevostaveb.

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky od nás dostanete v přehledné a stručné formě.

Už nebudete muset číst celý internet, abyste věděli, co se děje.

vítěz 10/2018
1189 hlasů

Kliknutím na tlačítko
'To se mi líbí' můžete pro dům hlasovat.
»«
HLASUJTE
Tento dům postavila firma
MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.
KONTAKTOVAT

Chci víc informací ke stavbě DLOUHÝ DŮM


Potvrdit

DLOUHÝ DŮM

Myslíte, že svůj dům stavíte na celý život? Vaše potřeby i velikost Vaší rodiny se v čase mění a můžete dojít do stavu, kdy už nepotřebujete velký dům, ale spíše menší domek s nízkou spotřebou energie a moderní technologií. Právě na takové investory jsme měli štěstí a mohli jim postavit jejich druhý vysněný dům - přímo v centru obce nedaleko Brna. Dům svým tvarem respektuje podlouhlý pozemek. Je postaven v certifikovaném stavebním systému DNK a díky panelové a 100% suché výstavbě byl obýván již za méně než 4 měsíce od chvíle, kdy jsme na základovou desku osadili první celostěnový panel.


Tento dům postavila firma, která je členem Asociace dodavatelů montovaných domů. Základním úkolem této asociace je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality.Přečtěte si recenze a zkušenosti s firmou MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY, která postavila tento dům.

Další domy v galerii:


SLEDUJTE, CO JE NOVÉHO
NEWSLETTER