Náš pravidelný newsletter vám jednou měsíčně do emailové schránky doručí výběr toho nejzajímavějšího ze světa dřevostaveb.

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky od nás dostanete v přehledné a stručné formě.

Už nebudete muset číst celý internet, abyste věděli, co se děje.

17. místo
387 hlasů

Kliknutím na tlačítko
'To se mi líbí' můžete pro dům hlasovat.
»«
HLASUJTE
Tento dům postavila firma
NEMA Dřevostavby s.r.o.
KONTAKTOVAT

Chci víc informací ke stavbě Roubenka u lesa


Potvrdit

Roubenka u lesa

Za lesem hustým tak, že by se dal kácet, a dost možná ještě dál stojí roubenka... Rákosníčka v ní sice nenajdete, ale zato je skvělým příkladem toho, jak spojit tradiční roubenou dřevostavbu s moderními prvky. Dvoupatrový dům s podlahovou plochou 169 m2 a dispozicí 4+kk má konstrukci z masivních dřevěných trámů. Terasa s balkonovým zastřešením ve tvaru písmene L dodává domu šmrnc a zároveň je praktická při drobném dešti nebo horkých dnech. Nadstandardně zařízený interiér doplňuje vůně dřeva, a dělá tak z této dřevostavby opravdu domov postavený "od kořenů k bydlení".


Tento dům postavila firma, která je členem Asociace dodavatelů montovaných domů. Základním úkolem této asociace je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality.Přečtěte si recenze a zkušenosti s firmou NEMA Dřevostavby s.r.o., která postavila tento dům.

Chcete si nechat postavit dřevostavbu?

Chytrá aplikace Pomocník Dřevostavitele vám pomůže vybrat tu nejvhodnější firmu právě pro vaši stavbu.


Vyzkoušet PomocníkaSLEDUJTE, CO JE NOVÉHO
NEWSLETTER