Náš pravidelný newsletter vám jednou měsíčně do emailové schránky doručí výběr toho nejzajímavějšího ze světa dřevostaveb.

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky od nás dostanete v přehledné a stručné formě.

Už nebudete muset číst celý internet, abyste věděli, co se děje.

93. místo
91 hlasů

Kliknutím na tlačítko
'To se mi líbí' můžete pro dům hlasovat.
»«
HLASUJTE →
Tento dům postavila firma
3AE, s.r.o.
KONTAKTOVAT

Chci víc informací ke stavbě Rodinný dům u Mníšku pod Brdy


Potvrdit

Rodinný dům u Mníšku pod Brdy

Dům na louce v blízkosti lesa je realizovaný dle návrhu architektů Jiřího Soukupa a Lukáše Pejsara. Objekt dřevostavby z Novatopu realizovaný firmou 3AE je umístěn při severozápadní hranici pozemku a otevřen směrem k jihozápadu do zahrady, čímž dům získává ve vnitřním prostoru patřičnou intimitu a reaguje na okolní krajinu. Orientace budovy umožňuje v zimních měsících využití nemalých tepelných zisků ze slunečního záření. V letních měsících jsou tyto zisky eliminovány venkovními žaluziemi. Zdařilost návrhu i realizace ocenili již i čtenáři časopisu Dřevo a stavby a dům úspěšně postoupil do finále v anketě Dřevěná stavba roku 2014.


Tento dům postavila firma, která je členem Asociace dodavatelů montovaných domů. Základním úkolem této asociace je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality.Přečtěte si recenze a zkušenosti s firmou 3AE, s.r.o., která postavila tento dům.

Chcete si nechat postavit dřevostavbu?

Chytrá aplikace Pomocník Dřevostavitele vám pomůže vybrat tu nejvhodnější firmu právě pro vaši stavbu.


Vyzkoušet PomocníkaSLEDUJTE, CO JE NOVÉHO
NEWSLETTER